Loader

Valentýnská akce

Někdo slaví, někdo ne.

Tak jako tak, jsme si pro Vás připravili alespoň malou akci. Chtěli byste potěšit přítele, manžela, nebo někoho blízkého? Ale nejste si jistí čím? Zvolte praktický Valentýnský dárkem, na který se doma nebude prášit. Balíček autokosmetiky, k tomu přidat čokoládu nebo flašku dobrého vína a ideální dárek je  na světě.

Udělejte radost!

Potěštit nadšence aut nebo někoho, kdo má prostě jen rád své auto, můžete kvalitní autokosmetikou. Najdete u nás značky jako 3M, Facdos a Ma-Fra. Můžete vybírat od čističů interierů, plastů, kožených sedaček, tkaných sedaček, přes prostředky na čištění pneumatik až po přípravky na údržbu laku a detailing.

Zastavte se u nás v naší prodejně ve Velkém Poříčí (okres Náchod) a rádi Vám poradíme s výběrem.

Momentálně probíhá Valentýnská sleva 10% na autokosmetiku a platí do 14.2.2019.

 

ZNAČKY

Facdos

Facdos

Auto kosmetika pro údržbu laků, interiérů automobilů, gum a plastů, od německého výrobce Facdos, využívající NANO Technologií. Každý kdo se zabývá lakováním, nebo airbrushem, se jistě setkal s problémem, leštění a údržby laku. Vždyť lak je vizitkou každého lakýrníka nebo airbrushera a proto by jsme vám rádi nabídli špičkové prostředky k leštění a údržbě laku, ale nejen laku, ale i plastů a gum na vašich airbrushem zkrášlených miláčcích.

3M

3M

3M

3M můžete znát i odjinud než jen z automobilového průmysl.

Věnuje se obecně vědě a vyvíjení nových technologií.

Co se aut týče, 3M nabízí produkty a řešení pro výrobu, údržbu i opravu vozů.

Od snižování potřeby paliva až po revoluční produkty pro autolakýrnictví.

Mafra

Mafra

Autokosmetika a profesionální chemie značky MA-FRA® patří mezi špičku v ČR i ve světě.

Již od roku 1965 pomáhá svým zákazníkům – běžným spotřebitelům i profesionálům – řešit každodenní problémy co nejsnadněji, nejefektivněji a se značným ohledem na životní prostředí. MA-FRA® disponuje certifikacemi ISO 9001, ISO 14001 a reprezentuje pojmy jako vysoká kvalita, stálá inovace a vývoj, cenová dostupnost, znalost trhu a potřeb zákazníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Top